Biz Kimiz?

1940’tan beri TEK İŞİMİZ SÜT…

Üç nesildir bölgemizde üretilen sağlıklı süt ve sütten elde ettiğimiz ürünlerimizi tercih ettiğiniz için  teşekkürü borç;

bu bilinç ve büyüklerimizden aldığımız tecrübemiz ile sizlere hizmet vermeyi görevimiz;

BİLİYORUZ…

HAYDAR EFENDİ SÜT ÇİFTLİĞİ ile sağlıklı, doğal ve son teknoloji çiftliğimizde üretilen simental inek çiğ sütü günlük 85,000 L kapasite ile el değmeden paketledik ve günlük olarak sizlere sunduk.

ARSLAN SÜT ÜRÜNLERİ A. Ş.  ile en lezzetli, sağlıklı, doğal ve helal sertifikalı yoğurt çeşitleri, ayran, peynir, tereyağı ve krema üretimimizi,  günlük 110,000 L kapasiteli fabrikamızda gerçekleştirerek yurt içi ve yurt dışında gururla sunduk.

TATLIM SÜT ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.  ile her çeşit sütlü tatlıları, bölgemizin 4.000 m2 kapasitesiyle en büyük ve en modern tesisinde, son teknoloji ile ürettik. Ülke çapındaki zincir marketler ve toplu tüketim noktaları aracılığı ile sizlere gururla sunduk.

Ailemizden gelen geleneklerimizi devam ettirirken teknolojimizi de sürekli geliştirerek geleneksel lezzet ile modern üretim ve paketleme tekniklerini bir araya ve kendimizi yenileyerek ve gelişerek büyümemizi sürdürüyoruz.